Sık Sorulan Sorular

1. KİRALAMA PROSEDÜRÜ

Nasıl ekipman kiralayabilirim?
Kiralamak istediğiniz ekipmanları sitemizden seçiniz. Kiralamak istediğiniz tarihlerle beraber bize mail, telefon ya da sitedeki iletişim kutusundan ulaşınız. En kısa sürede ekipmanın uygunluk durumu hakkında size geri dönüş yapmaktayız.

Kiralamak için neler istiyorsunuz?
Kimlik fotokopisi, adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firma iseniz vergi levhası, imza sirküleri vb. belge) istemekteyiz. Yada Ekipten bir asistan arkadaşımız hem size teknik konuda destek sağlamak hem de ekipmanlar konusunda size yardım için ekipmanla birlikte gönderiliyor.

Rezervasyon yaptırabilir miyim?
Kiralama bedelinin yarısı kadar depozito miktarını banka hesabımıza yatırıp, dekontu bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz ekipmanların uygun olup olmadığı hakkında telefonla bilgi almayı unutmayınız.

Rezervasyon yaptırmazsam ne olur?
Ekipmanlar sizin için ayrılmayacağı için rezervasyon yapmadan ajansımıza geldiğinizde istediğiniz ekipmanı kiralayamayabilirsiniz.

2. ÖDEMELER

Ödemeler peşin mi yapılıyor?
Kiralama öncesinde kiralama bedelinin tamamını peşin olarak ödemelisiniz.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

Rezervasyon ücreti ne kadardır?
Kiralama bedelinin yarısını almaktayız.

Kredi kartı geçerli mi?
Evet, kredi kartı geçerlidir. Kredi kartı ile ödemelerde banka komisyonu almıyoruz.

Depozitoyu istiyormusunuz?
Hayır talep etmiyoruz.

3. TESLİMAT

Kiralamak istediğim ekipmanı nasıl alacağım?
Bahçelievler’deki ajansımıza gelip kiralama sözleşmesini imzalayarak ekipmanları asistanla yada belgelerle teslim alabilirsiniz. Kiralama için istediğimiz belgeler olan kimlik fotokopisi ve adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firmanıza ait bir belge) getirmeyi unutmayınız.

Kiralama Sözleşmesi nedir?
Karşılıklı hakları korumak amacıyla düzenlediğimiz prosedürdür.

Ekipmanın kullanımı hakkında bilgi veriyor musunuz?
Kiraladığınız ekipman hakkında bilginiz yoksa, teslim sırasında genel hatlarıyla kullanımını anlatmaktayız veya kullanma kılavuzu pdf dosyasını size ulaştırabiliriz. Ayrıca ekip arkadaşımızın teknik bilgisi de vardır.

Kiraladığım ekipmanı nasıl teslim edebilirim?
Ekipmanı ajansımıza elden teslim edebilirsiniz. Yahut asistanla gönderebilirsiniz.

Kurye ile gönderim yapabiliyor musunuz?
Daha önce kiralama yaptığımız müşterilerimize kurye hizmeti sağlayabiliyoruz. Kurye ile gönderilen sözleşmenin de imzalanıp teslim edilmesi gerekmektedir. Kurye bedeli müşteriye aittir.

Kiraladığım süreyi uzatabilir miyim?
Ajansımıza ekipman ile gelip yeniden kiralama sözleşmesi imzalayarak süreyi uzatabilirsiniz. Ancak ekipmanın uygunluk durumunu sormayı unutmayınız.

Ekipmanı kullanırken bir hasar oluşursa ne olacak?
Kullanım sırasında düşme, çarpma, kırılma, bozulma gibi tüm hasarlardan kiralayan sorumludur. Böyle bir durum olduğunda ekipmanın hasarı tespit edilip ona göre tamir bedeli istenmektedir.